jablonna11 jablonna28 jablonna3 jablonna5 jablonna6 jablonna7 jablonna9 lotptaka lotptaka1 lotptaka2 lotptaka3
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     

Wykaz stanowisk

 

- wieslaw_michalczuk.jpg

                                        Wykaz  Stanowisk w Urzędzie Gminy             

                       WÓJT GMINY

                       Pokój nr 1

                        Wiesław Michalczuk

e-mail: wmichalczuk@jablonnalacka.com.pl


  SEKRETARZ GMINY 

 Pokój nr 3

 Maria Kowalska

 tel. wew. 115

e-mail: sekretarz@jablonnalacka.com.pl


 SKARBNIK GMINY

 Grażyna Strąk

Pokój Nr 2

tel wew. 114

e-mail: gstrak@jablonnalacka.com.pl


 Pokój nr 6

 - STANOWISKO DS. WYNAGRODZEŃ - Kinga Wrzosek

e-mail: kwrzosek@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ - Edyta Moczulska

e-mail: emoczulska@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI BUDŻETOWEJ I FINANSÓW GMINNYCH JEDNOSTEK  ORGANIZACYJNYCH - Marta Harasimiuk

e-mail: mharasimiuk@jablonnalacka.com.pl

e-mail ogólny: ksiegowosc@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 104


Pokój nr 4

- STANOWISKO DS. WYMIARU PODATKU I OPŁAT LOKALNYCH - Grażyna Załuska

e-mail: gzaluska@jablonnalacka.com.pl 

- STANOWISKO DS. KSIĘGOWOŚCI PODATKOWEJ - Alina Skrocka

e-mail: askrocka@jablonnalacka.com.pl

- STANOWISKO DS. WYMIARU PODATKU, OPŁAT LOKALNYCH I OBSŁUGI KASY - Irena Koc

e-mail: ikoc@jablonnalacka.com.pl

tel. wew. 105


  Pokój nr 8

 - STANOWISKO DS. GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ROLNICTWA I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - Katrzyna Poziemska

e-mail: kpoziemska@jablonnalacka.com.pl 

 - STANOWISKO DS. GOSPODARKI ODPADAMI - Monika Wałachowska (zastępstwo Marzena Bujalska)

e-mail: mwalachowska@jablonnalacka.com.pl 

 - STANOWISKO DS. PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO I OCHRONY ŚRODOWISKA -
 Damian Woźniak

e-mail: dwozniak@jablonnalacka.com.pl

 - STANOWISKO DS. DROGOWNICTWA - Grzegorz Przesmycki 

e-mail: gprzesmycki@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 106 


 Pokój nr 10 

 STANOWISKO DS. OŚWIATY I PROMOCJI GMINY - Grażyna Tokarska

e-mail: gtokarska@jablonnalacka.com.pl 

 tel. wew. 113


 SEKRETARIAT

 - STANOWISKO DS. ORGANIZACYJNO-KADROWYCH - Monika Maliszewska

e-mail: mmaliszewska@jablonnalacka.com.pl

 


 Pokój nr 9 

 STANOWISKO DS. OBSŁUGI  ORGANÓW GMINY, OBRONY CYWILNEJ, ZARZADZANIA KRYZYSOWEGO  I OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ - Ewa Dorczuk

e-mail: edorczuk@jablonnalacka.com.pl

 tel. wew. 107


  URZĄD STANU CYWILNEGO

  ul. Kubusia Puchatka 1, 08-304 Jabłonna Lacka

 tel. 25 787-11-16, fax: 25 787-11-49

 tel. wew. 109

 - KIEROWNIK USC - Wójt Gminy Wiesław Michalczuk

 - STANOWSKO DS. AKT STANU CYWILNEGO, DOWODÓW OSOBISTYCH

 I EWIDENCJI LUDNOŚCI - Krystyna Jasieńczuk

e-mail: kjasienczuk@jablonnalacka.com.pl

 

Grażyna Anna Tokarska
  • KRUS
  • Mikroporady
  • ZPORR
  • EFS
  • NSS
  • PGE
Urząd Gminy Jabłonna Lacka
ul. Klonowa 14, 08-304 Jabłonna Lacka, pow. sokołowski, woj. mazowieckie
tel.: 025 78 71 023, fax: 025 78 71 149, email: gmina@jablonnalacka.com.pl
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x